Reference vymáhání – Praha a okolí

Nevíte si rady s dlužníky? Získejte zpět to, co vám patří. Jsme spolehlivá a léty prověřená advokátní kancelář zabývající se vymáháním dluhů nejen v Praze a okolí. Jako advokátní kancelář vám garantujeme profesionální přístup.

Přečtete si reference od jednotlivců a firem.

 

WHITE TRANS s.r.o.

Reference vymáhaní pohledávek: WHITE TRANSAdvokátní kanceláře Kestlová & Rotterová poskytuje naší společnosti právní poradenství zejména v oblasti přepravního práva a vymáhání souvisejících pohledávek z mezinárodní i vnitrostátní přepravy.

Velmi kladně hodnotíme praktický a vstřícný přístup k řešeným problémům, nekompromisní postup vůči našim dlužníkům a profesionální zastupování naší společnosti v soudních řízeních.

Aleš Havlíček, jednatel

 

Admass Direct Marketing spol. s r.o.

Reference vymáhání pohledávek: Admass Direct MarketingAdvokátní kancelář Kestlová & Rotterová dlouhodobě poskytuje naší společnosti právní služby zejména při správě a vymáhání pohledávek. Mezi hlavní přednosti advokátní kanceláře patří její ochota řešit jakýkoliv problém s vysokou rychlostí a odborností.

Velmi oceňujeme flexibilní přístup všech členů advokátní kanceláře a prvotřídní kvalitu poskytovaných právních služeb. S poskytovanými službami advokátní kanceláře jsme velmi spokojeni.

Jaroslav Švarc, jednatel společnosti

INDUSTRIAL STARTER

Reference vymáhání pohledávek: Industrial StarterChtěla bych tímto dopisem poděkovat advokátní kanceláři Kestlová & Rotterová za služby, které nám poskytuje v oblasti obchodního práva a vymáhání pohledávek. Oceňuji perfektní a profesionální přístup vaší kanceláře.

Spolupráci s vaší kanceláří jsme vyhodnotili jako velice úspěšnou. Vaším charakteristickým rysem je pružnost a reakce na případné změny, profesionalita a osobní přístup k naší firmě.

Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a mnoho dalších spokojených zákazníků.

Karin Černeková

Další reference vymáhání pohledávek

Přejděte na kontaktní údaje pro vymáhání pohledávek v Praze a okolí.

Udělejte první krok k úspěšnému vymožení! Chci vymáhát pohledávku