Jak předejít nutnosti vymáhání pohledávek: Prověření smluvního partnera – 2. část rozšířené prověření

Přečtete si také první část článku – základní prověření smluvního partnera.

Rozšířené prověření předpokládá znalost fungování popsaných institutů a základní práce s vyhledáváním na internetu. Není-li Vám cokoliv z níže uvedeného jasné nebo nejste-li si jistí výsledkem Vašich zjištění, opět doporučujeme obrátit se na advokáta nebo někoho, kdo je v těchto otázkách zběhlý.

Zobrazit celý článek

Jak předejít nutnosti vymáhání pohledávek: Prověření smluvního partnera – 1. část základní prověření

Naše advokátní kancelář se specializuje na vymáhání pohledávek a ze zkušenosti proto víme, že nemalé části dluhů po splatnosti, se kterými se na nás naši klienti obracejí, bylo možné předejít hned na začátku.

Náš systém vymáhání pohledávek máme postaven na tom, že odměnu platí Váš dlužník. Proto přebíráme k řešení pouze ty případy, kde je reálná šance na vymožení, zbývající kauzy odmítáme. Mnoho lidí si totiž neuvědomuje, že vymáhání pohledávky po dlužníkovi, který má dluhy v řádech statisíců nebo milionů a nulový nebo minimální majetek a příjem je nejen zbytečné, ale zpravidla i neúspěšné. I když pak máte podepsané například uznání dluhu nebo směnku, jsou tyto dokumenty v podstatě zbytečné.

Filtrace vymahatelných a nevymahatelných dluhů je přitom velmi podobná té, kterou by si měl provést každý, kdo nechce přijít o své peníze.

Zobrazit celý článek