Reference vymáhání – Brno a okolí

Vyčerpali jste již všechny dostupné možnosti, jak získat své peníze od dlužníka zpět? Naše advokátní kancelář se vymáhání pohledávek v Brně věnuje již déle než 20 let a na kontě máme řadu spokojených zákazníků. Naši odměnu hradí dlužník a po Vás nepožadujeme žádné peníze předem, ani v průběhu spolupráce.

Přečtěte si naše reference od spokojených klientů, kterým jsme pomohli s vymožením pohledávek.

 

SIKO – keramika, obklady, voda, topení, s.r.o

Reference vymáhání pohledávek - SIKOAdvokátní kancelář Kestlová & Rotterová zajišťuje pro naši společnost kompletní agendu vymáhání pohledávek již od roku 1996. Předané podklady jsou pružně zpracovávány, jsme průběžně informováni o průběhu vymáhání a zejména díky rychlému a nekompromisnímu postupu advokátní kanceláře při vymáhání pohledávek se při vymáhání daří docílit maximální úspěšnosti. Oceňujeme také podmínky odměňování advokátní kanceláře, při kterých jsou právní služby hrazeny až při vymožení a z prostředků dlužníka.

Ing. Josef Čech, jednatel společnosti

AQUAL s.r.o.

Reference vymáhání pohledávek: AQUAL s.r.o.Vážená paní advokátko,
s Vaší advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme již od roku 2010 a za tuto dobu jsme poznali jen velmi vstřícný přístup a ochotu. Dříve jsme zkusili několik advokátních kanceláří pro vymáhání pohledávek i obecnou právní pomoc, ale vždy jsme byli v něčem nespokojeni.

Když jsme s Vámi začali spolupracovat, tak jsme netušili, že se pohledávky dají vymáhat takto rychle a účinně. Nyní se na Vás rádi obracíme s jakýmkoli problémem a víme, že se dočkáme vždy kvalitního výsledku Vaší práce.

Stanislav Spurný, jednatel společnosti

WIRPO s.r.o.

Reference vymáhání pohledávek: WIRPO s.r.o.S advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme již od roku 2002. Vůči naší společnosti oceňujeme pružnost, korektnost a průběžnou informovanost o stavu vymáhání, vůči neplatičům pak nekompromisní přístup při jednáních s dlužníky i vedení následných soudních sporů. Tento přístup advokátní kanceláře zajišťuje maximální úspěšnost při vymáhání našich pohledávek.

Martin Milec, ředitel společnosti

 IVO MENŠÍK, s.r.o.

Reference vymáhání pohledávek: IVO MENŠÍK s.r.o.Advokátní kancelář Kestlová & Rotterová poskytuje naší společnosti právní služby zejména v oblasti vymáhání pohledávek. Advokátní kancelář považujeme za kvalitního a spolehlivého obchodního partnera. Vzájemná komunikace probíhá bez problémů k naší plné spokojenosti.

Dále oceňujeme profesionální přístup advokátní kanceláře k samotným dlužníkům, od nichž neevidujeme žádné negativní reakce týkající se solidnosti jednání ani dodržování ochrany osobních údajů. Se službami poskytovanými advokátní kanceláří jsme plně spokojeni a na základě našich zkušeností můžeme advokátní kancelář vřele doporučit.

Ivo Menšík, jednatel společnosti

MAXPROGRES, s.r.o.

Reference vymáhání pohledávek: MAXPROGRES, s.r.o.S Advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme již od listopadu 2008, především z důvodu rychlého a účinného řešení našich problémů. Osobně velmi oceňuji jasný komplexní výklad všech aspektů problému, vždy několik návrhů řešení včetně upozornění na možná rizika.

Samozřejmostí je odborný přístup, ochota, vstřícnost a pružnost, s jakou jsou schopni reagovat na jakékoliv změny v zadání.

Společnost MAXPROGRES, s.r.o. je maximálně spokojena s veškerými službami Advokátní kanceláře Kestlová & Rotterová poskytovanými vždy s maximální péčí. Při osobních jednáních mne profesionální přístup právníků Advokátní kanceláře Kestlová & Rotterová přesvědčil, že jsme v dobrých rukou. Jsem přesvědčen, že i další spolupráce s touto advokátní kanceláří bude pro naši společnost přínosem.

Ing. Jiří Suchánek, jednatel společnosti

 

Přejděte na kontaktní údaje pro vymáhání pohledávek v Brně a okolí.

Udělejte první krok k úspěšnému vymožení! Chci vymáhát pohledávku