Reference vymáhání – Ostrava a okolí

Jste krátcí na vymožení pohledávky a své peníze přesto chcete získat zpět? Hledáte advokátní kancelář, která se věnuje vymáhání pohledávek v Ostravě? Jsme zkušený tým profesionálních advokátů, kteří se této práci věnuji déle než 20 let.

Přečtete si naše reference! Pomůžeme vám získat Vaše peníze zpět a naši odměnu uhradí Váš dlužník.

 

PAUL BORDAS FASHION, s.r.o.

Reference vymáhání pohledávek: PAUL BORDAS FASHIONAdvokátní kancelář Kestlová & Rotterová dlouhodobě právně zastupuje naši společnost. Poskytuje nám služby především v oblasti vymáhání pohledávek a zastupuje před soudy všech stupňů.

V rámci naší dlouhodobé úspěšné spolupráce oceňujeme zejména flexibilní a individuální přístup k řešení veškerých záležitostí.Důležité pro nás je rychlé a profesionální jednání, kdy se vzniklé problémy řeší okamžitě bez průtahů. S profesními kvalitami advokátní kanceláře jsme naprosto spokojeni.

Na základě našich zkušeností advokátní kancelář rádi doporučíme dalším zájemcům o poskytování právních služeb.

Miroslav Havel, jednatel společnosti

Václav Kontár

Právních služeb advokátní kanceláře Kestlová & Rotterová využívám zejména v oblasti vymáhání pohledávek. Na poskytovaných službách si nejvíce cením neomezené časové flexibility a dosažených vynikajících výsledků.

S profesními kvalitami a přístupem advokátní kanceláře jsem velmi spokojen.

Václav Kontár

INDUSTRIAL STARTER

Reference vymáhání pohledávek: Industrial StarterChtěla bych tímto dopisem poděkovat advokátní kanceláři Kestlová & Rotterová za služby, které nám poskytuje v oblasti obchodního práva a vymáhání pohledávek. Oceňuji perfektní a profesionální přístup vaší kanceláře.

Spolupráci s vaší kanceláří jsme vyhodnotili jako velice úspěšnou. Vaším charakteristickým rysem je pružnost a reakce na případné změny, profesionalita a osobní přístup k naší firmě.

Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a mnoho dalších spokojených zákazníků.

Karin Černeková

Přejděte na kontaktní údaje pro vymáhání pohledávek v Ostravě a okolí.

Udělejte první krok k úspěšnému vymožení! Chci vymáhát pohledávku