Reference

Přečtěte si, co o spolupráci s námi říkají vybraní klienti:

SIKO – keramika, obklady, voda, topení, s.r.o

Reference vymáhání pohledávek - SIKOAdvokátní kancelář Kestlová & Rotterová zajišťuje pro naši společnost kompletní agendu vymáhání pohledávek již od roku 1996. Předané podklady jsou pružně zpracovávány, jsme průběžně informováni o průběhu vymáhání a zejména díky rychlému a nekompromisnímu postupu advokátní kanceláře při vymáhání pohledávek se při vymáhání daří docílit maximální úspěšnosti. Oceňujeme také podmínky odměňování advokátní kanceláře, při kterých jsou právní služby hrazeny až při vymožení a z prostředků dlužníka.

Ing. Josef Čech, jednatel společnosti

 

WIRPO s.r.o.

Reference vymáhání pohledávek: WIRPO s.r.o.S advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme již od roku 2002. Vůči naší společnosti oceňujeme pružnost, korektnost a průběžnou informovanost o stavu vymáhání, vůči neplatičům pak nekompromisní přístup při jednáních s dlužníky i vedení následných soudních sporů. Tento přístup advokátní kanceláře zajišťuje maximální úspěšnost při vymáhání našich pohledávek.

Martin Milec, ředitel společnosti

 

MAXPROGRES, s.r.o.

Reference vymáhání pohledávek: MAXPROGRES, s.r.o.S Advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme již od listopadu 2008, především z důvodu rychlého a účinného řešení našich problémů. Osobně velmi oceňuji jasný komplexní výklad všech aspektů problému, vždy několik návrhů řešení včetně upozornění na možná rizika.

Samozřejmostí je odborný přístup, ochota, vstřícnost a pružnost, s jakou jsou schopni reagovat na jakékoliv změny v zadání.

Společnost MAXPROGRES, s.r.o. je maximálně spokojena s veškerými službami Advokátní kanceláře Kestlová & Rotterová poskytovanými vždy s maximální péčí. Při osobních jednáních mne profesionální přístup právníků Advokátní kanceláře Kestlová & Rotterová přesvědčil, že jsme v dobrých rukou. Jsem přesvědčen, že i další spolupráce s touto advokátní kanceláří bude pro naši společnost přínosem.

Ing. Jiří Suchánek, jednatel společnosti

 

INDUSTRIAL STARTER

Reference vymáhání pohledávek: Industrial StarterChtěla bych tímto dopisem poděkovat advokátní kanceláři Kestlová & Rotterová za služby, které nám poskytuje v oblasti obchodního práva a vymáhání pohledávek. Oceňuji perfektní a profesionální přístup vaší kanceláře.

Spolupráci s vaší kanceláří jsme vyhodnotili jako velice úspěšnou. Vaším charakteristickým rysem je pružnost a reakce na případné změny, profesionalita a osobní přístup k naší firmě.

Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a mnoho dalších spokojených zákazníků.

Karin Černeková

 

Další reference vymáhání pohledávek
Udělejte první krok k úspěšnému vymožení! Chci vymáhát pohledávku